اقدامات شهرداری در مهار مگس های سفید فانتزی و ناکارآمد بود | بیماری

: اقدامات شهرداری در کنترل مگسای سفید فانتزی و به درد نخور بود

: آکا ایران: رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: واگذاری بخشی از اختیارات شهرداری به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری موجب بوجود اومدن فساد می شه.
به نقل از ایلنا، پرویز سروری در دویست و نود و ششمین جلسه شورا گفت: اخبار نگران کننده ای از بعضی مناطق که در اون بناهای میراثی هست به گوش می رسه.
: بدیش اینه در بعضی محدوده ها شهرداری بخشی از اختیارات خود رو به میراث فرهنگی سپرده و با در نظر گرفتن اینکه بناهای مجاور ابنیه میراثی با محدودیت ارتفاعی مواجه ان این سازمان میراث فرهنگیه که خود تعیین می کنه کدوم بنا دارای چه ارتفاعی باشه که این زمینه سوءاستفاده رو جفت و جور می کنه . پس باید خیلی سریع به این موضوع رسیدگی شه.
رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران هم اینکه با اشاره به پدیده مگسای سفید (عسلکای پنبه) گفت: بدیش اینه مگسای سفید هر سال بیشتر می شن و مناطق میانی شهر تهران از این مهم رنج زیادی رو متحمل می شن و این در شرایطیه که اقدامات شهرداری در این مورد فانتزی و به درد نخور بوده.
سروری گفت: اقدامات شهرداری هیچ مانعی واسه رشد این موجودات خلق الساعه به وجود نیاورده و باید فکر اساسی واسه این موجودات کرد . به یقین سابقه ای اینجور در کشورای دیگه بوده و باید با الگو ورداری از روشای کنترل اینجور موجوداتی واسه کنترل مگسای سفید اقدام کنیم.

منبع :

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *